KONST / Litografier / Färglitografi 6115513
nr 611 5513
Färglitografi
Signerad. E. A, 53x66
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 november 2009
kl 19:58:34
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
6
350 kr
6
450 kr